Warning: escapeshellcmd() has been disabled for security reasons in /home/nozhanel/public_html/libraries/vendor/phpmailer/phpmailer/class.phpmailer.php on line 1447

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/nozhanel/public_html/templates/lt_bespace/index.php on line 12
پلمب 5 آسانسور بیمارستانی در آذربایجان غربی!
faen

بلاگ

پلمب 5 آسانسور بیمارستانی در آذربایجان غربی!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسانسور از جمله پراستفاده ترین ابزار دنیای امروز به شمار می رود و روزانه دهها میلیون ها نفر از این ابزار برای تردد در آپارتمان ها، مراکز تجاری، اداری، آسمان خراش ها و برج های مختلف در دنیا استفاده می کنند.
در کشورمان ایران و به تبع آن، آذربایجان غربی نیز با احداث ساختمان های چندین طبقه و برج ها، استفاده از این ابزار بسیار بیشتر شده و انواع مختلف آن نیز در ساختمان های مختلف با مدیریت شرکت های نصب، راه اندازی شده است.
در حال حاضر آمار دقیقی از آسانسورهای نصب شده در آذربایجان غربی وجود ندارد ولی می توان تعداد آن را به هزاران دستگاه تخمین زد.
با وجود دقت بسیار زیاد تولیدکنندگان آسانسور در دنیا و نصب کنندگان این ابزار، در برخی موارد مشکلاتی در آسانسورها ایجاد می شود که حتی جان مردم استفاده کننده را نیز تهدید می کند.

با توجه به این امر، سازمان استاندارد در نزدیک به یک دهه گذشته، اقدام به تدوین استانداردهای مربوط به آسانسور، اجرای آن و بازرسی از آسانسورهای نصب شده در قالب این استانداردها کرده است.
در آذربایجان غربی نیز این استانداردها با همراهی شرکت های بازرسی خصوصی و اداره کل استاندارد، اجرایی می شود و بازرسی های زیادی نیز در این خصوص در طول سال انجام می گیرد.
مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از پلمب پنج دستگاه آسانسور در استان خبر داد و گفت: علاوه بر آن، 14 مورد اعلام جرم و 670 مورد تذکر و اخطار کتبی به بهره برداران آسانسورها در بخش های دولتی، خصوصی، بیمارستانی و عمومی صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه بررسی وضعیت فعالیت، استحکام، کیفیت و وجود مشکل در آسانسورها بر عهده اداره استاندارد است، اضافه کرد: در یک سال گذشته 314 فقره گواهینامه ایمنی و کیفیت آسانسور در آذربایجان غربی صادر شده است.
وی اظهار کرد: کارشناسان این نهاد در کنار آزمایشگاه های همکار با حساسیت ویژه ای کیفیت آسانسورها و نحوه نصب آنها را مورد بازرسی قرار می دهند و از کمترین مشکل در این خصوص چشم پوشی نمی کنند چراکه این امر به صورت مستقیم با زندگی افرادی که از آن استفاده می کنند، در ارتباط است.
وی از همکاری 58 آزمایشگاه همکار با اداره کل استاندارد در آذربایجان غربی خبر داد و گفت: در هفته استاندارد امسال نیز که از 22 تا 28 مهرماه جاری است، سه آزمایشگاه به این تعداد اضافه می شود تا در راستای بررسی وضعیت خدمت رسانی بخش های مختلف به ویژه تولیدکنندگان و فعالان صنعت غذا در استان مشارکت لازم را داشته باشند.
مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی با اشاره به انجام بیش از 11 هزار و 400 مورد نمونه برداری در یک سال گذشته در استان افزود: علاوه بر آن بیش از 6 هزار و 200 بازدید از واحدهای تولیدی، 109 مورد نمونه برداری از فلزات گرانبها،316 مورد آزمون از باسکول های جاده ای و حدود 6 هزار مورد آزمون از وسایل سنجش انجام شده است.
به گزارش ایرنا، اداره کل استاندارد مسئول بررسی کیفیت بخش های مختلف تولید و عرضه مواد مختلف غذایی و دیگر بخش هاست و علاوه بر آن شهربازی ها، آسانسورها و نازل های سوخت توسط این نهاد بررسی می شوند.

درباره ما

شـرکت فنـی مهندسـی اوج اندیشـان نـوژان

با بهره گیـری از پرسنـل مجـرب و متخصص خود در زمینه مشاوره ، طراحی ، ساخت و نصب آسانسور و پله برقی ، انجام محاسبـات مستقل در هر پروژه و با سابقه ای درخشان از سال 1389 فعالیت خود را آغـاز نموده و با گسترش شعب در سـراسر کشور در جهت رفاه حال هموطنان عزیز در خصوص خدمات پس از فروش اقدام نموده اسـت.

راه های ارتباطی با ما